Gizlilik ve Güvenlik Politikası

GİZLİLİK ve GÜVENLİK

www.gensoy.com.tr sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat bir alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur.

......... Şirketlerin Güvenirliği

www...................com    .....................ltd.şti'nin altında kurulan e-ticaret sistemidir. .       bölgesinde kalitesini ve güvenirliğini kanıtlamıştır.

Güvenli Kredi Kartı Kullanımı

www.gensoy.com.tr sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. İnternet üzerinden yapılan işlemlerde güvenlik ile ilgili en önemli nokta yazılım, donanım ve network ağının güvenliğidir. www.gensoy.com.tr güvenilirliği kanıtlanmış ürünlerle hizmet vermektedir.

GÜVENLİK

Güvenli Alışverişler Dileriz...
Internet'te güvenlik konusu çok önemlidir. www.gensoy.com.tr'da güvenlik en çok önem verilen unsurlardan biridir. www.gensoy.com.tr müşterilerinin özel bilgilerini en üst düzeyde korumaktadır. Sistemin alt yapısı python diliyle programlanmıştır. Kredi kartı bilgileriniz bankaya gönderildikten sonra sunucularımızda saklanmaz. www.gensoy.com.tr çalışanları dahil hiç kimse kredi kartı bilgilerinize ulaşamaz

SSL (Secure Sockets Layer) dünyada en yaygın kullanıma sahip şifreleme teknolojisidir. İlk defa Netscape firmasının geliştirdiği SSL teknolojisiyle Internet'te taşınan veriler önce şifrelenmekte daha sonra ise sadece Verisign güvenilirlik sertifikası ve anahtarı olan kurumların bilgi-işlem sistemleri tarafından deşifre edilerek çözülen bilginin anlamlılığı test edilmektedir. Bir başka deyişle www.gensoy.com.tr girdiğiniz her biri veri parçasının 128 bitlik SSL ile şifrelendikten sonra deşifre edilip çözülmesi için 2128 adet tane şifrenin denenmesi ve çözüldüğü zaman da anlamlılığını yitirmemiş olmaması gerekir.

Bilgileriniz rapidssl sertifikasıyla standard olarak sunulan ve en etkin şifreleme tekniği olan 128 bitlik SSL teknolojisiyle şifrelenerek doğrudan ilgili bankaya ait Kredi Kartı Merkezi’ne iletilmektedir.
ÜYE GİRİŞİ
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret47739